Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeПочетнаБарајРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />c0a3a30f8e5a3708789bbd780c3c02da

 

 Правилно отворање на тема!

Go down 
АвторПорака
Mad K1ller
Administrator
Administrator
Mad K1ller


Број на мислења : 14
Дата на регистрација : 2015-01-07
Години : 24

Правилно отворање на тема! Empty
ПишувањеПредмет: Правилно отворање на тема!   Правилно отворање на тема! EmptyВто Фед 03, 2015 10:42 pm

Наслов треба да изгледа вака: Барање на унбан [Ваш ник]
Пр.Барање на унбан [Mad K1ller]


Тема треба да изгледа вака:

Ваш ник:
Од кој админ сте баниран:
Линк од тема кај што сте баниран:
Зошто мислите дека треба да добиете унбан:
Потпис:___________________________________________________________________________________________________________________________


Web Designer
Вратете се на почетокот Go down
 
Правилно отворање на тема!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Прочитај пред да отвориш тема!
» Правилно отворање на тема!
» Правилно отворање на тема! (Задолжително)
» Тема за претставување!
» Прочитај пред да отвориш тема!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: Кршење на правила :: Барање УНБАН-
Отиди до: