Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeПочетнаБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />c0a3a30f8e5a3708789bbd780c3c02da

 

 Тема за претставување!

Go down 
5 posters
АвторПорака
Mad K1ller
Administrator
Administrator
Mad K1ller


Број на мислења : 14
Дата на регистрација : 2015-01-07
Години : 25

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyВто Фед 03, 2015 1:10 pm

Овде можете да се претставите ,и да се запознаете подобро ,сакам да ви кажам дека можете и да комуницирате преку порталот со кликање на копчето Почетна горе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Luncini
Форум член
Форум член
Luncini


Број на мислења : 3
Дата на регистрација : 2015-02-04

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyСре Фед 04, 2015 5:10 pm

Здравоо
Вратете се на почетокот Go down
MaCa^
Форум член
Форум член
MaCa^


Број на мислења : 2
Дата на регистрација : 2015-02-04

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyСре Фед 04, 2015 9:22 pm

Здраво јас сум Macaaa ,се надевам ќе се друќиме
Вратете се на почетокот Go down
diMOZ
Moderator
Moderator
diMOZ


Број на мислења : 1
Дата на регистрација : 2015-02-04
Години : 29
Местолокација : Makedonia,Kavadarci,Vatasha

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyСре Фед 04, 2015 10:24 pm

Здраво добри луѓе Smile

-Мило ми е јас сум diMOZ и сум од ВАТАША.Кавадарци

Име:Димитар
Презиме:Златанов
Години:20
Фејзбук: https://www.facebook.com/ApavChe

Епа ајде се гледаме на СЕРВЕР  HF HF HF!!!


Cyber GaminG
ip : 193.192.59.19:27031
Cyber GaminG CW
ip : 193.192.59.19:27032
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Administrator
AdministratorБрој на мислења : 5
Дата на регистрација : 2015-01-07

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyНед Фед 08, 2015 9:34 pm

MIlo ni e Dimoz Very Happy prijatna igra na server i bidi pozdraven Very Happy

Вратете се на почетокот Go down
https://cybergaming.forummk.com
Sponsored content

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Тема за претставување!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Правилно отворање на тема!
» Правилно отворање на тема!
» Правилно отворање на тема!
» Прочитај пред да отвориш тема!
» Прочитај пред да отвориш тема!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: ГЕНЕРАЛНО :: Претставување на членови-
Отиди до: