Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeПочетнаБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />c0a3a30f8e5a3708789bbd780c3c02da

 

 Прочитај пред да отвориш тема!

Go down 
АвторПорака
Mad K1ller
Administrator
Administrator
Mad K1ller


Број на мислења : 14
Дата на регистрација : 2015-01-07
Години : 26

Прочитај пред да отвориш тема! Empty
ПишувањеПредмет: Прочитај пред да отвориш тема!   Прочитај пред да отвориш тема! EmptyВто Фед 03, 2015 10:37 pm

Овој борд е за ставање на банирани играчи ..
Бордот имаат право да го користат само Админите ..
Доколку мислете дека треба да добиете унбан пишете во бордот за унбан!
Вратете се на почетокот Go down
 
Прочитај пред да отвориш тема!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Прочитај пред да отвориш тема!
» Прочитај пред да отвориш тема!
» Правилно отворање на тема!
» ПРАВИЛА (Задолжително прочитај)
» Тема за претставување!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: Кршење на правила :: Банирани-
Отиди до: