Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeПочетнаБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />c0a3a30f8e5a3708789bbd780c3c02da

 

 ПРАВИЛА (Задолжително прочитај)

Go down 
АвторПорака
Admin
Administrator
AdministratorБрој на мислења : 5
Дата на регистрација : 2015-01-07

ПРАВИЛА (Задолжително прочитај) Empty
ПишувањеПредмет: ПРАВИЛА (Задолжително прочитај)   ПРАВИЛА (Задолжително прочитај) EmptyСре Јан 07, 2015 1:15 pm

- На нашиот сервер забрането е копирање на никови
- Секаков вид на чит е забранет и за тоа се добива бан..
- Треба да имате примерен речник за да опстанете на нашиот сервер ,сите пцовки и вулгарни работи се казнуваат со БАН
- Треба да слушате админ доколку ви се обраќа а доколку тој ги прекршува админ правилата пријавете го кај ХЕАД Админ.
- Доколку некој ви се заканува ,ве пцуе пријавете го на админ.!
- Не дозволуваме јавно обвинување на читери ,доколку сакате да пријавете читер стиснете на копчето "U" (Team Message) и напишете "@" ,а потоа вашата порака.
Вратете се на почетокот Go down
https://cybergaming.forummk.com
 
ПРАВИЛА (Задолжително прочитај)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Правилно отворање на тема! (Задолжително)
» Прочитај пред да отвориш тема!
» Прочитај пред да отвориш тема!
» Прочитај пред да отвориш тема!
» Прочитај пред да отвориш тема!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: ГЕНЕРАЛНО :: Општи правила-
Отиди до: