Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile
Cyber Gaming Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeПочетнаБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />c0a3a30f8e5a3708789bbd780c3c02da

 

 Барање на модератор (борд)

Go down 
АвторПорака
Mad K1ller
Administrator
Administrator
Mad K1ller


Број на мислења : 14
Дата на регистрација : 2015-01-07
Години : 26

Барање на модератор (борд) Empty
ПишувањеПредмет: Барање на модератор (борд)   Барање на модератор (борд) EmptyСре Фед 04, 2015 7:25 pm

Доколку сакате да бидете модератор на некој борд отворете нова тема со ваков формулар:

Ваш ник на форум:
Колку време го користите форумот:
Причина зошто сакате да сте модератор:
Дали знаете да уредувате борд:
Вратете се на почетокот Go down
 
Барање на модератор (борд)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: ГЕНЕРАЛНО :: Support-
Отиди до: