Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile 
HomeПочетнаБарајРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />

Share
 

 Тема за претставување!

Go down 
АвторПорака
Mad K1ller
Administrator
Administrator
Mad K1ller

Број на мислења : 14
Дата на регистрација : 2015-01-07
Години : 21

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyВто Фед 03, 2015 1:10 pm

Овде можете да се претставите ,и да се запознаете подобро ,сакам да ви кажам дека можете и да комуницирате преку порталот со кликање на копчето Почетна горе SmileПотпис:___________________________________________________________________________________________________________________________


Web Designer
Вратете се на почетокот Go down
Luncini
Форум член
Форум член
Luncini

Број на мислења : 3
Дата на регистрација : 2015-02-04

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyСре Фед 04, 2015 5:10 pm

ЗдравооПотпис:___________________________________________________________________________________________________________________________


Идиот
Вратете се на почетокот Go down
MaCa^
Форум член
Форум член
MaCa^

Број на мислења : 2
Дата на регистрација : 2015-02-04

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyСре Фед 04, 2015 9:22 pm

Здраво јас сум Macaaa ,се надевам ќе се друќиме
Вратете се на почетокот Go down
diMOZ
Moderator
Moderator
diMOZ

Број на мислења : 1
Дата на регистрација : 2015-02-04
Години : 25
Местолокација : Makedonia,Kavadarci,Vatasha

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyСре Фед 04, 2015 10:24 pm

Здраво добри луѓе Smile

-Мило ми е јас сум diMOZ и сум од ВАТАША.Кавадарци

Име:Димитар
Презиме:Златанов
Години:20
Фејзбук: https://www.facebook.com/ApavChe

Епа ајде се гледаме на СЕРВЕР  HF HF HF!!!


Cyber GaminG
ip : 193.192.59.19:27031
Cyber GaminG CW
ip : 193.192.59.19:27032
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Administrator
Administrator


Број на мислења : 5
Дата на регистрација : 2015-01-07

Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! EmptyНед Фед 08, 2015 9:34 pm

MIlo ni e Dimoz Very Happy prijatna igra na server i bidi pozdraven Very Happy

Вратете се на почетокот Go down
http://cybergaming.forummk.com
Sponsored content
Тема за претставување! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тема за претставување!   Тема за претставување! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Тема за претставување!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: ГЕНЕРАЛНО :: Претставување на членови-
Отиди до: