Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile 
HomeПочетнаБарајРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />

Share
 

 ПРАВИЛА (Задолжително прочитај)

Go down 
АвторПорака
Admin
Administrator
Administrator


Број на мислења : 5
Дата на регистрација : 2015-01-07

ПРАВИЛА (Задолжително прочитај) Empty
ПишувањеПредмет: ПРАВИЛА (Задолжително прочитај)   ПРАВИЛА (Задолжително прочитај) EmptyСре Јан 07, 2015 1:15 pm

- На нашиот сервер забрането е копирање на никови
- Секаков вид на чит е забранет и за тоа се добива бан..
- Треба да имате примерен речник за да опстанете на нашиот сервер ,сите пцовки и вулгарни работи се казнуваат со БАН
- Треба да слушате админ доколку ви се обраќа а доколку тој ги прекршува админ правилата пријавете го кај ХЕАД Админ.
- Доколку некој ви се заканува ,ве пцуе пријавете го на админ.!
- Не дозволуваме јавно обвинување на читери ,доколку сакате да пријавете читер стиснете на копчето "U" (Team Message) и напишете "@" ,а потоа вашата порака.
Вратете се на почетокот Go down
http://cybergaming.forummk.com
 
ПРАВИЛА (Задолжително прочитај)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: ГЕНЕРАЛНО :: Општи правила-
Отиди до: