Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile 
HomeПочетнаБарајРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />

Share
 

 Барање на модератор (борд)

Go down 
АвторПорака
Mad K1ller
Administrator
Administrator
Mad K1ller

Број на мислења : 14
Дата на регистрација : 2015-01-07
Години : 21

Барање на модератор (борд) Empty
ПишувањеПредмет: Барање на модератор (борд)   Барање на модератор (борд) EmptyСре Фед 04, 2015 7:25 pm

Доколку сакате да бидете модератор на некој борд отворете нова тема со ваков формулар:

Ваш ник на форум:
Колку време го користите форумот:
Причина зошто сакате да сте модератор:
Дали знаете да уредувате борд:Потпис:___________________________________________________________________________________________________________________________


Web Designer
Вратете се на почетокот Go down
 
Барање на модератор (борд)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: ГЕНЕРАЛНО :: Support-
Отиди до: