Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile 
HomeПочетнаБарајРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />

Share
 

 Правилно отворање на тема!

Go down 
АвторПорака
Mad K1ller
Administrator
Administrator
Mad K1ller

Број на мислења : 14
Дата на регистрација : 2015-01-07
Години : 21

Правилно отворање на тема! Empty
ПишувањеПредмет: Правилно отворање на тема!   Правилно отворање на тема! EmptyВто Фед 03, 2015 10:42 pm

Наслов треба да изгледа вака: Барање на унбан [Ваш ник]
Пр.Барање на унбан [Mad K1ller]


Тема треба да изгледа вака:

Ваш ник:
Од кој админ сте баниран:
Линк од тема кај што сте баниран:
Зошто мислите дека треба да добиете унбан:
Потпис:___________________________________________________________________________________________________________________________


Web Designer
Вратете се на почетокот Go down
 
Правилно отворање на тема!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: Кршење на правила :: Барање УНБАН-
Отиди до: