Cyber Gaming Forum
Добродојдовте на форумот на Cyber Gaming,доколку сте нов и сакате да се регистрирате кликнете на копчето "Регистрирај се",доколку сакате да се логирајте кликнете на копчето "Влез" .. Ви посакуваме убав ден Smile 
HomeПочетнаCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез<br><a href=<img src="htt" title="<br><a href="http://cs-monitor.ru" target="_blank"><img src="htt" />

Share | 
 

 Правилно отворање на тема!

Go down 
АвторПорака
Mad K1ller
Administrator
Administrator
avatar

Број на мислења : 14
Дата на регистрација : 2015-01-07
Години : 20

ПишувањеПредмет: Правилно отворање на тема!   Вто Фед 03, 2015 10:35 pm

Како треба да изгледа правилно отворена тема:

Насловот треба да изгледа вака : [Никот на играчот] баниран од админ [Никот на админот].
Пр. Pingvin баниран од админ Mad K1ller

Тема треба да изгледа вака:

Ваш ник:
Ник на банираниот:
Причина:
Доказ(задолжително):Потпис:___________________________________________________________________________________________________________________________


Web Designer
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Правилно отворање на тема!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Cyber Gaming Forum :: Кршење на правила :: Банирани-
Отиди до: